Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllanan cep telefonlarıyla birlikte artık herkes akıllı telefon kullanmaya başladı. En kolay işlerinizden en kompleks taleplerinize kadar her şeyi mobil uygulamalara sığdırabilmek mümkün. Hem kullanım kolaylığı hem veri güvenliği açısından mobil uygulamalar sizlere güzel çözümler sunuyor. Biz de kendi geliştirdiğimiz uygulamalarda öncelikli olarak güvenlik ve kullanıcı deneyimlerini ön planda tutuyoruz. Yaptığımız uygulamaları iş değil bilim olarak görüyoruz. Modern standartları takip ediyoruz.

Bir uygulamanın kodlanma süresince;

İlk olarak proje yönetimini yapıyoruz. Sayfalarca not çıkardığımız oluyor:). Ekranda tüm işleyişi kağıt üzerinde yapıyoruz. Kullanıcının bu uygulamadan ne talep ettiği, ekranda ne olması veya ne olmaması gerektiğini tasarlıyoruz. Uygulamanın iç navigasyonu neler olmalı kullanıcıdan ne almalı kullanıcıya ne vermeli hepsine hakim oluyoruz.

Tasarlanması süresince kullanım kolaylığı ve şıklığı parametre alıyoruz. Bir parmağın nereye kadar yetişebileceğini bildiğimiz gibi bu yılın moda rengini de biliyoruz veya kullanıcının neyi hissetmesi gerektiğini ve bu hissi nasıl sağlayacağımızı biliyoruz.

Tasarlanma süreci bitip kodlama aşamasına geçtiğimizde işler biraz daha karmaşıklaşıyor. IOS için swift, Android için java kodluyoruz. Güvenlik standartlarını biliyoruz ve kendi sistemimize defalarca saldırıyoruz. Optimizasyon süresince bir veriyi en düşün internet hızlarında bile en hızlı şekilde nasıl getireceğimizi düşünüyoruz. Böylece insanların sıkılıp gitmesini engelliyoruz.

İş bittikten sonra bile parayı aldık unutalım gözüyle davranmıyoruz. Teknik desteğimiz devam ediyor. Uygulamayı nasıl indirtiriz. Yada gözümüzden kaçan şeylere bakıyoruz